Interneto svetainės mokykloms

Moksleiviai ruošiasi į mokyklą

Po vasaros atostogų į darbą jau sugrįžo bene visas mokyklos kolektyvas. Prasideda tvarkaraščių pildymai, informacijos skelbimas internete ir kiti organizaciniai darbai. Čia ir susiduriama su problemomis, tarp kurių neretai ne taip kaip reikia veikianti interneto svetainė, netinkamas jos išdėstymas ar neatitikimas vis besikeičiantiems reikalavimas. Galų gale, morališkai pasenusi išvaizda nebetinka reprezentuoti mokyklos. Mūsų siūlomos interneto svetainės mokykloms ne tik bus modernios, šiuolaikiškos, bet taip pat ir pilnai atitiks savivaldybės iškeltus reikalavimus. Turime realios patirties susiduriant su mokyklų interneto svetainės suderinimu su savivaldybės reikalavimais bei šiais metais priimtu Bendruoju asmens duomenų reglamentu.

Interneto svetainės mokykloms turi būti gana gausiai ir dažnai pildomos įvairia informacija, aktualia mokiniams, tėvams bei kontroliuojančioms institucijoms. Todėl mokyklos svetainė turi būti patogiai valdoma, suprantama ją administruojančiam asmeniui, nesvarbu, ar tai IT mokytojas, ar direktoriaus pavaduotojas, ar sekretorius. MB „Vėvėvė“ ne tik sukurs Jums modernią svetainę, bet ir apmokys ja naudotis. Mokymus galime pravesti ir ne vienam darbuotojui, jei svetainę administruoti ir informaciją talpinti planuoja keli naudotojai.

Siūlome ne tik modernų, bet ir saugų sprendimą, o už simbolinį mėnesio mokestį pasirūpinsime, jog Jums nesuktų galvos reguliarūs atnaujinimai, atsarginės kopijos ir kiti tiesiogiai su informacijos sklaida nesusiję darbai. Galėsite būti tikri, jog Jūsų interneto svetainė saugi, visuomet atnaujinta. Be viso to, pastebėję įvairių trūkumų įkeltoje informacijoje, pavyzdžiui netinkamas nuorodos formatas, neveikiančios, „į niekur“ vedančios nuorodos, sugadinti failai ar kt., pranešime Jums ar patys ištaisysime.

Jei turite ganėtinai naują interneto svetainę, tačiau niekaip nesusitvarkote su ja, galime organizuoti Jūsų mokytojams ar atsakingiems mokyklos darbuotojus mokymus su Jūsų jau turima interneto svetaine, net jei ji yra kurta ne mūsų. Jei svetainę kūrėme ne mes, mums reikės šiek tiek laiko patiems su ja susipažinti, išnagrinėti, tad kreipkitės iš anksto. Jei visgi ji kurta labai seniai ir valdymo sistema yra pažeidžiama, rizikinga naudoti – naujos svetainės kūrimas bus daug geresnis pasirinkimas.

Svetainės kaina

Svetainės sukūrimas neperkant jos priežiūros ir talpinimo paslaugų – 250 €. Į šią kainą nėra įskaičiuotas logotipo kūrimas, informacijos perkėlimas, serverio nuoma.

Svetainės sukūrimas jos priežiūrą patikint „Vėvėvė“ – 29 € / mėn. Jokio pradinio mokesčio už kūrimo darbus nėra. Kaina galioja pasirašius 24 mėn. sutartį. Į šią kainą nėra įskaičiuotas logotipo kūrimas, informacijos perkėlimas. Tai galite nesunkiai atlikti savarankiškai arba mes galime pasirūpinti už papildomą vienkartinį mokestį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *