Svetainių kūrimas

Niekas taip gerai nereprezentuos Jūsų vardo internete kaip Jūsų asmeninė interneto svetainė. Visai nesvarbu, Jūs esate didelė korporacija, maža vietos įmonė ar privatus asmuo, jei siekiate parduoti savo paslaugą, produktą ar žinias, interneto svetainė Jums tai padaryti tik padės. Mūsų darbas – sukurti interneto svetainę Jums, pritaikyti ją Jūsų reikmėms ir, jei yra poreikis, ją toliau prižiūrėti.

Interneto svetainės kūrimui siūlome atviro kodo turinio valdymo sistemą (TVS) WordPress. Tai universali, daug galimybių suteikianti turinio valdymo sistema, kuria nesunku naudotis net ir neturintiems patirties. Šiai sistemai yra gausus pigių ar visai nemokamų priedų, galinčių suteikti Jūsų svetainei daugiau funkcionalumo, pasirinkimas, nesunku rasti išvaizdų, profesionaliai atrodantį dizaino šabloną (nemokami, nebrangūs, brangesni ar individualūs – pagal Jūsų pasirinkimą).

Interneto svetainių kūrimas gali trukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių, todėl vos tik aptarus poreikius ir suderinus detales numatome terminą, kurio laikomės. Taip Jūs galite lengviau planuoti kitus darbus, tartis dėl kitų paslaugų. Kreipkitės dėl interneto svetainės kūrimo jau dabar, atsiųsime Jums klausimyną, suderinsime detales ir imsimės darbų – kuo greičiau Jūsų interneto svetainė išvys dienos šviesą, tuo greičiau pritrauksite naujų klientų. Laukiame Jūsų laiškų ir skambučių.

Netinka WordPress? Siūlome ir unikalius sprendimus, kurie pateisins visus Jūsų lūkesčius. Kreipkitės ir pamėginsime rasti idealiausią variantą. Norite e-verslo? Sukursime ir elektroninę parduotuvę!