SEO paslaugos

seo-paslaugos

Trijų raidžių trumpinys SEO tampa nemenku iššūkiu kiekvienam interneto svetainės savininkui, kuris nori sulaukti lankytojų ir iš paieškos sistemų. Šios trys raidės slepia žodžių junginį Search Engine Optimization, kuris lietuviškai reiškią optimizavimą paieškos sistemoms.

SEO paslaugos yra skirtos Jūsų interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės matomumui paieškos sistemose pagerinti. Lietuvoje dažniausiai orientuojamasi į paieškos sistemą Google, kuri yra vienvaldis lyderis, užimantis per 95% rinkos mūsų šalyje (StatCounter.com duomenimis). Atlikdami svetainės analizę pateikiame būtinų atlikti darbų sąrašą ir jų sąmatą, rezultatų prognozes. Garantuoti pirmos vietos negali niekas, kadangi Google algoritmas yra ypatingai sudėtingas ir nuolat kintantis, tačiau ką reikia atlikti, siekiant priartėti prie geriausių pozicijų, mes žinome ir šias žinias galime pritaikyti Jūsų naudai.

Paslaugos kaina aptariama konkrečiu atveju ir priklauso tiek nuo pačios interneto svetainės, tiek ir nuo rinkos, kurioje konkuruojama. Kuo rinka konkurencingesnė, tuo SEO kaina aukštesnė ir tuo ilgiau tenka siekti norimo rezultato. Klauskite ir atsakyme kur kas konkrečiau.